Katalog firm kurierskich

Red Lips w Dublinie - 14 luty 2015 - (Koncert Odwołany)

Red Lips w Dublinie - 14 luty 2015

Jako organizator koncertu zespołu Red Lips informujemy, że koncert planowany na 14 lutego b.r nie odbędzie się. W związku z powyższym każda osoba, która zakupiła bilet, otrzyma zwrot pieniędzy.

W razie pytań prosimy o kontakt z nami pod adresem mailowym koncerty.ie@gmail.com lub pod numerem telefonu 021 4278349

Na szerokie wody muzycznego świata wypłynęli w 2013 roku, szturmem podbijając większość polskich stacji radiowych piosenką „To co nam było”. Liczba fanów rosła w tym czasie lawinowo, a wraz z nią popularność piosenek RED LIPS. Na samym tylko YouTube w ciągu roku liczba odtworzeń przekroczyła 25 mln.

Red Lips w Dublinie - 14 luty 2015

RED LIPS zagrali na koncertach Eska Music Awards 2013, Sopot Top of The Top Festival 2013, Top Trendy 2014, na KFPP w Opolu i w ponad stu innych wyjątkowych miejscach. Zwieńczeniem tego fenomenalnego roku była nagroda TVP w postaci Superjedynki, w kategorii: „Super Przebój”.

Red Lips w Dublinie - 14 luty 2015

Powrót do klasyki rocka, proste i melodyjne kompozycje oraz polskie teksty okazały się tym, czego szeroka polska publiczność potrzebuje najbardziej. Rockowe brzmienie lat 90, świeżość XXI wieku i ogromna żywiołowość, która na scenie osiąga imponujące rozmiary sprawiły, że ludzie pokochali RED LIPS.

To jednak dopiero początek. Drugi, dojrzalszy i z pewnością pełen energii album grupy jest już w drodze…

Rock’n’roll nie umarł!

14 luty 2015 – The Village Dublin
Drzwi 19.30, Start 20.00
Wstęp od 18 lat.

Bilety do kupienia na: www.koncerty.ie oraz www.bilety.gazeta.ie

Konkurs

Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert Red Lips w Dublinie. Aby otrzymać wejściówkę wystarczy wysłać wiadomość email zatytułowaną "RED LIPS" na adres konkurs@polskilimerick.com.pl, a w niej podać swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: "Jaki mam tytuł pierwszy wielki Hit Red Lips?". Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do środy 11 lutego 2015 do godziny 12:00.

Komentarze można wstawiać tylko i wyłącznie na forum