Sklep Wisła

II Irlandzki Kabareton - Cork i Dublin

Specjalnie dla Państwa na jednej scenie kabaretowej wystąpią: Kabaret Młodych Panów, Łowcy.b oraz Tomasz Jachimek.

II Irlandzki Kabareton - Cork i Dublin

Kabaret Młodych Panów

Kabaret tworzą artyści z dużym doświadczeniem i dorobkiem scenicznym, którzy wciąż są bardzo "młodzi". Młodzi Panowie już na pierwszych występach zaczęli odnosić sukcesy, co świadczyło o trafności pomysłów. Z dnia na dzień było coraz lepiej i tak jest do dziś. Gdy wychodzą na scenę, publiczność wpada w szał i płacze ze śmiechu. Nie boją się satyry społecznej i politycznej, ale dawkują ją z pomysłem i ze smakiem. Inteligentny dowcip i zaskakujące pointy są domeną ich występów. Są teraz w pełni sił, u szczytu sławy, co nie znaczy, że nie mogą nas jeszcze zaskoczyć...

Łowcy.b

Łowcy.B (wym. Łowcy kropka be) to kabaret - teatr absurdu który stworzyła grupa studentów (zresztą długoletnich) Uniwersytetu Śląskiego a konkretnie jego filii w Cieszynie. Tam właśnie na południowym cyplu naszego pięknego kraju grupę przyjaciół połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i jej parabolizowania na scenie.

Z dniem 1 stycznia 2015 szeregi kabaretu opuszczają Paweł i Mariusz, którzy poprosili o urlop i odpoczynek od spraw łowieckich. Jednak specjalnie dla Was Łowcy wystąpią raz jeszcze w starym składzie razem z Pindurem i Kałamagą.

Ich spektakl to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy doprawiona muzyką. Cała ta mieszanina przyprawiła już wielu ludzi o ból mięśni w okolicy przepony.

Musisz zobaczyć ich Show na żywo to jedyny sposób aby przeżyć sweterkowe katharsis :)

Tomasz Jachimek

Polski artysta kabaretowy, konferansjer, dziennikarz. Współpracownik Programu III Polskiego Radia oraz stały gość Szkła Kontaktowego. Autor felietonów w Newsweek Polska z cyklu "Pięciopak Jachimka". W listopadzie 2007 roku ukazała się płyta DVD Tomasza Jachimka, a 20 października 2010 roku odbyła się premiera jego pierwszej książki pt. Handlarze czasem.

Bilety dostępne na: www.koncerty.ie , www.bilety.gazeta.ie oraz w wybranych sklepach.

14.03.2015 Dublin RDS Concert Hall, Ballsbridge, Dublin 4
Drzwi 18.00, Start 19.00

15.03.2015 Cork School of Music, Curtis Auditorium
Drzwi 19.00 Start 19.30

Komentarze można wstawiać tylko i wyłącznie na forum