Sklep Wisła

Polonia Luimni F.C.

Herb Polonia Luimni F.C.

Idea drużyny składającej się z polskich zawodników zrodziła się podczas wspólnych co niedzielnych spotkań ludzi grających w piłkę nożną.

Nowy klub powstał dzięki Ireland Poland Business Association przy największym zaangażowaniu i determinacji Bartosza Barańskiego, Timma Maddena i Patricka Sullivana i ma na celu integracje polsko-irlandzką. Obecnie gramy czwarty już sezon w Limerick District League 2B. Nie licząc pierwszego wszystkie kolejne kończymy tuż za podium i do ostatnich meczów walczymy o awans. Miejmy nadzieję,że w tym sezonie wywalczymy promocję do wyższej ligi. Swoje mecze w roli gospodarza Polonia Luimni F.C rozgrywa na boisku ośrodka Brothers of Charity, Bawnmore. Warto również napisać o sponsorach bez których niemożliwym byłby wynajem boiska spełniającego wymogi gry w Limerick District League: Medipol, Bank of Ireland

Lokalizacja boiska Polonia Luimni F.C.

Osoby chętne dołączyć do treningów mogą skontaktować się z Bartkiem 0877572131 lub Tim 0872375990.

Więcej informacji o drużynie na stronie www.poloniafc.co.cc, jesteśmy również na Facebooku Polonia-Luimni.

Oczywiście zapraszamy do kibicowania naszej drużynie. Wstęp wolny

Drużyny przeciwne nie oszczędzają naszych kości ale trzymamy się dzielnie pokazując wspaniały techniczny i widowiskowy futbol godnie reprezentując nasz kraj na obczyźnie.

Skład Polonia Luimni F.C.

Komentarze

jessica
18 Wrz 2010, 00:32
go go Polonia go:)
*Imię:
e-mail:
Powiadom mnie o nowych komentarzach na tej stronie.
Ukryj mój e-mail.
*Tekst:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script