Katalog firm kurierskich
Strona główna 2 3 4 5 6 7 8 9

Krajowe targi wina, piwa i alkoholi wysokoprocentowych w Limerick

Krajowe targi wina, piwa i alkoholi wysokoprocentowych w Limerick

Fine Wines National Off Licence Group ma przyjemność ogłosić krajowe targi wina, piwa i alkoholi wysokoprocentowych, które odbędą się w Limerick Strand Hotel, we Czwartek 30 maja 2013 r.

Dave Allen - Słynny komik pochodzący z Irlandii

Dave Allen - Słynny komik pochodzący z Irlandii

Dave Allen, a właściwie David Tynan O'Mahoney, urodził się w dniu 6 lipca 1936 roku w Irlandii. Zmarł on natomiast w dniu 10 marca 2005 roku w Londynie, zasłynąwszy jako znakomity komik irlandzki i znana postać brytyjskiej telewizji.

Maria Peszek wystąpi 16 maja w Dublinie

Maria Peszek w Dublinie

W Dublinie, z jedynym koncertem na wyspie, niepokorna Maria Peszek wraz ze swoim zespołem zagra dla irlandzkiej widowni w Button Factory, Temple Bar, Dublin już w czwartek, 16 maja!

Spotkanie z Markiem Stokowskim

opis

Ambasada RP w Dublinie i Towarzystwo Irlandzko-Polskie zapraszają na spotkanie autorskie z panem Markiem Stokowskim, 10 maja - Limerick - St Michael's Church Tower - Godzina 18.00.

Irlandczycy zapraszają do wzięcia udziału w imprezie sportowej World Mini Games 2013

World Mini Games 2013

W czerwcu zeszłego roku tysiące irlandzkich fanów piłki nożnej przybyło do Polski na Euro 2012. Wydarzenie to było niesamowitym przeżyciem dla gości z wysp ...

Oddalenia 2013 - Short Film Festival

Oddalenia 2013 - Short Film Festival

Ruszyła kolejna edycja Oddalenia 2013 - Short Film Festival. Gala odbędzie się 8 czerwca 2013. Celem festiwalu jest promowanie produkcji filmów krótkometrażowych oraz integracja środowiska filmowego bez względu na granice państwowe i narodowość uczestników.

Wielki Test Języka Angielskiego w Polskiej Parafii w Limerick

Polish Your English

Polska Parafia przy kościele Św. Michała działa coraz prężniej i oprócz troszczenia się o naszą duchowość pragnie również mobilizować wszystkich Polaków do polepszania znajmości języka angielskiego.
Zmiany w wydawaniu prawa jazdy wchodzące w życie z dniem 19 stycznia 2013 r.

Pełne prawa jazdy Irlandia

Zgodnie z wytycznymi trzeciej unijnej dyrektywy dotyczącej wydawania uprawnień do prowadzenia pojazdów z dniem 19 stycznia 2013 roku wprowadzony zostanie szereg zmian dotyczących niektórych kierowców...

Największe wydarzenie polonijne roku
Występ zespołu Feel w Irlandii - UWAGA KONKURS !!!

Feel w Irlandii

Katowicki kwartet FEEL powstał w roku 2005 z inicjatywy Piotra Kupichy - wokalisty, kompozytora, autora tekstów i gitarzysty. Oprócz niego zespół tworzą:

Warsztaty dla uzależnionych i ich rodzin

Warsztaty dla uzależnionych i ich rodzin

CENTRUM KONSULTACYJNE DLA UZALEŻNIONYCH I ICH RODZIN ZAPRASZA NA WARSZTATY KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W GALWAY I DUBLINIE

Katalog firm kurierskich
Strona główna 2 3 4 5 6 7 8 9