Katalog firm kurierskich
Strona główna 2 3 4 5 6 7 8 9

Budzik dla Łukasza

Budzik dla Łukasza

Nasz przyjaciel w dniu 03.01.2014 w Gdańsku uległ tragicznemu wypadkowi, potrącił go samochód. Zdarzenie te było tragiczne w skutkach. Łukasz trafił w bardzo ciężkim stanie do szpitala, gdzie lekarze ponad dwa tygodnie walczyli o jego życie. Oddychał za niego respirator.

U studni - przez wiele lat współtworzyli Stare Dobre Małżeństwo

U studni - przez wiele lat współtworzyli Stare Dobre Małżeństwo

Współtworząc przez wiele lat (1984-2012) Stare Dobre Małżeństwo, wyznaczyli rozpoznawalne brzmienie i styl muzyczny tej legendarnej grupy.

My Słowianie wiemy jak! Polska w finale Konkursu Piosenki Eurowizji

Maciej Mazański (eurowizja.org) ; Polska wystąpi w pierwszej połowie sobotniego finału z numerem 9.

Udało się! Po 6 latach Polska znów w finale największego muzycznego show na świecie - Konkursu Piosenki Eurowizji. Podczas czwartkowego półfinału Cleo z piosenką "My Słowianie" pokonała m.in. faworyzowany Izrael. Dzięki temu mamy szansę na ogromny, międzynarodowy sukces.

Wolontariat w Barrington Hospital Great Limerick Run 3 & 4 Maj 2014

Barrington Hospital Great Limerick Run

Spróbuj zmienić świat wokół siebie !

Barrington Hospital Great Limerick Run jest imprezą wyjątkową. W 2013 roku na mecie przywitaliśmy ponad 10 tysięcy zawodników z całego świata. W 2014 roku ten rekord zostanie pobity - spodziewana liczba ochotników 13 tysięcy.

ZAREJESTRUJ SIĘ do Barringtons Hospital Great Limerick Run do 4 Kwietnia i skorzystaj ze specjalnej zniżki specjalnie dla Polskiej Społeczności w Irlandii !

Barringtons Hospital Great Limerick Run

W niedzielę 4 Maja 2014 r. na ulicach Limerick już po raz piąty odbędzie się Barringtons Hospital Great Limerick Run. Jego uczestnicy wspólnie pokonają dystans 10 km, 20km oraz 40 km.

Warsztaty aktywizujące społeczności lokalne

Warsztaty aktywizujące społeczności lokalne

Forum Polonia wraz ze Szkołą Liderów zaprasza na całodzienne warsztaty aktywizujące społeczności lokalne do udziału w irlandzkich wyborach lokalnych i do Parlamentu Europejskiego w sobotę 22 marca 2014 roku.

No to kiedy ta wigilia...? Czyli I Irlandzki Kabareton - satyrycznym wydarzeniem roku!

No to kiedy ta wigilia...? Czyli I Irlandzki Kabareton - satyrycznym wydarzeniem roku!

Już w marcu, na jednej kabaretowej scenie będą mogli Państwo podziwiać satyryczny kunszt wybitnych przedstawicieli polskiego kabaretu. W Dublinie i Cork wystąpią dla was Marian Opania, Cezary Pazura, Jerzy Kryszak i Kabaret Smile

Nowa adaptacja dramatu awangardowego "Wariat i Zakonnica"

Nowa adaptacja dramatu awangardowego Wariat i Zakonnica

Czy potrafimy w jednoznaczny sposób zdefiniować szaleństwo? ''Czyż miłość to nie jest właśnie: dwoje zwierząt, które się pożądają do utraty zmysłów? ''- dociekał Witkacy.

Uwaga Filmowcy !!! SHORT FILM FESTIVAL
ODDALENIA 2014 - 7 czerwiec 2014

Uwaga Filmowcy !!! SHORT FILM FESTIVAL<br />ODDALENIA 2014 - 7 czerwiec 2014

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w festiwalu i przesłanie filmów z każdego zakątka tego świata. Czekamy na Wasze filmy w terminie do 10 maja  2014.

W Starym Młynie

W Starym Młynie

W Bałtowie, znajduje się stary młyn, w którym znajdują się dawne urządzenia młynarskie. Podobno wiele z nich, wykonał Marcel Dother, syn Johna wywodzącego się z Irlandii.

Sklep Wisła
Strona główna 2 3 4 5 6 7 8 9